Aktuálně 51292 nabídek práce!

Nabídka práce: Operátor výroby - zakázky, Chrudim

Pozice:
Operátor výroby - zakázky
Zaměstnavatel:
Backer Elektro CZ a.s.
IČO:
60469617
Oblast (okres, kraj):
Chrudim
Obor práce:
Výroba a provoz
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ne
Mzda:
25300
Popis práce:

Místo výkonu práce: Hlinsko
POŽADAVKY: SOU (technické nebo strojírenské zaměření), manuální zručnost, pečlivost, zodpovědnost, svědomitost.
Náplň práce: ovíjení topných těles, drobné sváření Co2, pájení stříbro (svářečský průkaz není nutností), ohyb a stáčení složitých těles, orientace ve výkresové dokumentaci.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: 5 týdnů dovolené, dotované stravování, příspěvek na penzijní připojištění

První kontakt učiňte, prosím, na níže uvedeném telefonním čísle v čase Po - Pá 7,00 - 14,00 hod, nebo přímo na provozovně Poličská č.p. 444
539 01 Hlinsko v čase Po - Pá 7,00 - 14,00 hod.

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
Monika Čechalová
Telefon:
777 721 961; 463 030 652
Počet zobrazení inzerátu:
56×